Перейти до основного вмісту

Чемпіон України з фігурного катання поїхав до Ізраїлю

23-річний харків’янин Володимир Бєліков катається із шести років, з 2014 року бере участь у великих міжнародних змаганнях. У парі з Анжелікою Юрченко завоював золото на чемпіонаті України серед юніорів у 2016 році, того ж року їхня пара представляла Україну на Зимових юнацьких Олімпійських іграх у Норвегії.

У 18 років у Німеччині отримав серйозну травму — після перелому практично розвалилися щиколотка й мала гомілкова кістка лівої ноги. Виписуючи спортсмена на інвалідному візку, медики обіцяли, що через 6-9 місяців він зможе ходити, про тренування взагалі не було мови. Але на 16-й день реабілітації в рідному Харкові Бєліков кинув милиці, а за 40 днів вийшов на лід.

Останнім часом Володимир катався з Дар’єю Поповою, з нею ж став чемпіоном України з танців на льоду в сезоні 2018/19 рр. До від’їзду фігуриста до Ізраїлю вони вважалися другим номером української збірної.

В Ізраїлі партнеркою Бєлікова стала 19-річна Шира Іхілов. Мати дівчини — тренер із фігурного катання, батько — генеральний директор федерації хокею Ізраїлю. Пара вже виступила на національному чемпіонаті Ізраїлю, де здобула «срібло». Зі своїм колишнім партнером Вадимом Давидовичем Шира ставала чемпіонкою Ізраїлю у 2019 році й покладає великі надії на Бєлікова.

Аркадій Мельман

Немає часу відвідувати сайт? Підпишіться на розсилку і отримуйте найважливіше в одному листі

Отлично, вы подписаны на нашу рассылку!
Ранее вы уже были подписаны на нашу рассылку